
Van Nes loodst honkbalmannen naar overwinning
Boxtel - Zondag 30 augustus speelden de heren van Ducks een uitwedstrijd tegen Twins uit Oosterhout. Nadat deze wedstrijd eerder verregende, zochten de Boxtelaren naar een kans om hun trend voort te zetten. Ducks begon goed aan slag maar de ploeg uit Oosterhout wist een mooie double play te maken waardoor de inning over bleek. Jeroen van Nes opende goed en hield de sterke slagploeg in bedwang. In de tweede inning kwam Sherwin Theodora tot scoren door een binnenveld honkslag van Jeroen van Nes, die het heft in eigen handen nam. Twins lieten hier geen gras over groeien en pakte in de gelijkmakende slagbeurt direct een punt terug, mede door een foutje.
Daarna bleef het redelijk stil tot Twins tot scoren kwam en de tussenstand 2-1 bedroeg. In de vijfde inning lukte het de formatie uit Boxtel om punten terug te pakken en kwamen ze tweemaal tot scoren, geholpen door een fout van de derde honkman uit Oosterhout, tussenstand 2-3. Hierna deden beide werpers hun best om de wedstrijd op slot te gooien maar in de laatste inning sloeg eerste honkman Yannick Brechenmacher het laatste Boxtelse punt binnen, de loper was Jeroen van Nes.
In de gelijkmakende slagbeurt van Twins werd het nog spannend, daar ze een punt terug wisten te pakken met een tussenstand van 3-4 én nog een loper op honk drie. Maar Van Nes hield het hoofd koel en wist de laatste slagman uit te krijgen, met resultaat een spannende wedstrijd waarbij de Boxtelaren als winnaars uit de bus wisten te komen. Onbetwiste man of the match was dan ook Jeroen van Nes, met twee honkslagen, twee punten gescoord en een punt binnen geslagen terwijl hij een dominante wedstrijd gooide.