
Oktoberfest zet Liempde op z'n kop
Liempde - De tweede editie van het Oktoberfest van De Kromploegers uit Liempde was in een recordtijd uitverkocht. Zaterdagavond genoten ruim negenhonderd feestvierders in lederhosen en dirndls in de feesttent op D'n Tip van een onvergetelijke avond. De meezingers en schlagers wisselden elkaar in rap tempo af en vanaf het allereerste begin zat de sfeer er prima in.
Burgemeester Mark Buijs tapte aan het begin van de avond het eerste biertje onder toeziend oog van Maarten Termeer van De Kromploegers, waarna de muziek begon te spelen en Liempde zich voor één avond in een Duits bierlokaal waande. Het bier vloeide rijkelijk, de pullen waren maar moeilijk aan te slepen. Het duurde niet lang voordat de feestende menigte op de banken en tafels klom en de feesttent in één groot feestpaleis veranderde.
De Kromploegers zijn er ook de tweede keer goed in geslaagd om een fantastisch evenement neer te zetten, waarover nog vele maanden zal worden nagepraat. Kijk voor meer foto's op onze Facebookpagina.










