Logo mooiboxtel.nl
   | Fotonummer: 26bf4d

Geslaagd!

Boxtel - Bekijk hier het complete overzicht van alle middelbare scholieren die in Boxtel in het eerste tijdvak geslaagd zijn. Wil jij een felicitatieadvertentie in DeMooiBoxtelKrant van komende week voor je geslaagde zoon, dochter, vriend, kennis, enzovoorts? Mail dan de redactie voor meer informatie!

Jacob-Roelandslyceum

Atheneum
Cultuur en Maatschappij

  • Aamnah Riaz, Boxtel
  • Ireen Verhagen, Liempde

Atheneum
Economie en Maatschappij   

  • Collin van Dijk, Liempde
  • Sanne van der Eerden, Boxtel
  • Femke van Gent, Boxtel
  • Job van Gestel, Oirschot
  • Geerte van Grieken, Boxtel
  • Jelle Hoeijmakers, Boxtel
  • Iris Koesen, Boxtel
  • Renske de Laat, Liempde
  • Joost Leenen, Boxtel
  • Hannah van Lith, Gemonde
  • Roxanne Lokin, Boxtel
  • Leonie Meihuizen, Boxtel
  • Hugovan de Pas, Boxtel
  • Fenna Rats, Boxtel
  • Pim Schruijer, Boxtel
  • Gijs Sebregts, Oirschot
  • Julia Somers, Boxtel
  • Tygo van Straten, Oirschot
  • Lieke Vogels, Oirschot
  • Samuel Vorstenbosch, Boxtel
  • Susan van Wijk, Esch

Atheneum
Natuur en Gezondheid   

  • Susanne Bergmans, Esch
  • Zoë Jurriëns, Boxtel
  • Bente Kivit, Boxtel
  • Thomas Meeusen, Liempde
  • Lienke Merks, Sint-Oedenrode
  • Anne van Roosmalen, Esch
  • Bobi van Straten, Oirschot
  • Nory Vingerhoeds, Oirschot
  • Margo Welvaarts, Boxtel

Atheneum
Natuur en Techniek   

  • Thomas van den Biggelaar, Boxtel
  • Jesse Deenen, Boxtel
  • Tim Engelman, Boxtel
  • Gijs van der Heijden, Boxtel
  • Gido de Man, Vught
  • Sebastiaan de Nijs, Boxtel
  • Jasper Oomen, Oirschot
  • Rens van Overbeek, Oirschot
  • Kay van Putten, Boxtel
  • Anna Smulders, Boxtel
  • Tess Soederhuizen, Boxtel
  • David Spoor, Vught

Gymnasium
Cultuur en Maatschappij

  • Jacinta Timmers, Boxtel

Gymnasium
Economie en Maatschappij  
 

  • Nadèche Hanique, Boxtel

Gymnasium
Natuur en Gezondheid

  • Norivan den Biggelaar, Boxtel
  • Jorrit Heijma, Liempde
  • Pauline Klompé, Liempde

Gymnasium
Natuur en Techniek

  • Floris Wiepking, Oirschot
  • Robin de Witte, Oisterwijk

Havo
Cultuur en Maatschappij

  • Amber van Dinther, Liempde
  • Sabine de Jong, Liempde
  • Demi di Marzo, Boxtel
  • July Smits, Gemonde
  • Jelle Smits, Boxtel
  • Femke Udo, Boxtel

Havo   
Economie en Maatschappij

  • Iris van Abeelen, Liempde
  • Sophie Bakx, Boxtel
  • FabianvanBeek, Boxtel
  • Kayleigh Belemans, Boxtel
  • Ype Bezema, Oisterwijk
  • Nienke Bressers, Gemonde
  • Didier Brouns, Boxtel
  • Julie Dekkers, Boxtel
  • Job van Deursen, Esch
  • Michel van Dooren, Boxtel
  • ImkevanDrunen, Boxtel
  • Arjan Elissen, Boxtel
  • Teun van der Geld, Boxtel
  • Tom Goosen, Boxtel
  • Veerle van der Heijden, Oirschot
  • Tijn Hexspoor, Boxtel
  • Otte Hoffmans, Oirschot
  • Annabelle Hoogakker, Boxtel
  • Thomas van Hooren, Gemonde
  • Davi de los Hoyos, Boxtel
  • Maartje Jilesen, Boxtel
  • Jilke Kattevilder, Boxtel
  • Nena van Kleef, Boxtel
  • Philip Kool, Liempde
  • Irma van de Laar, Gemonde
  • Lars de Laat, Boxtel
  • Melissa Lauterslager, Boxtel
  • Jarmo Leijten, Boxtel
  • Sem van de Loo, Liempde
  • Pim Meeuwis, Oirschot
  • Mechteld Neggers, Boxtel
  • Maurits van Oosterhout, Boxtel
  • Louk van Os, Liempde
  • Thomas van der Pas, Haaren
  • Sjoerd Pijnenburg, Gemonde
  • Renee Reijnders, Boxtel
  • Kasper van Rijswijk, Boxtel
  • Eva Roos, Boxtel
  • Jurrit van Roosmalen, Sint-Oedenrode
  • Fenne van de Sande, Boxtel
  • Valentijn van Schaik, Boxtel
  • Anne Schoenmakers, Boxtel
  • Max van der Schoot, Gemonde
  • Susan Schuurmans, Boxtel
  • Azma Shaheen, Boxtel
  • Okke Simons, Boxtel
  • Charlotte Smits, Boxtel
  • Matt Timmermans, Boxtel
  • Meike Valks, Boxtel
  • Stijn Welvaarts, Boxtel
  • Jet Winkler, Boxtel
  • Stijn Witlox, Haaren

Havo
Natuur en Gezondheid

  • Hilde van Abeelen, Liempde
  • Abi Bernadina, Boxtel
  • Bart Brugmans, Sint-Oedenrode
  • Daan van Griensven, Boxtel
  • Rick van Hamond, Boxtel
  • Tijn van Heertum, Liempde
  • Marleen Hendricks, Boxtel
  • Koen van Kemenade, Liempde
  • Lieke de Kroon, Spoordonk gemeente Oirschot
  • Maud van de Loo, Liempde
  • Hilde Maas, Boxtel
  • Meike van Oorschot, Liempde
  • Yvonne Pijnenburg, Spoordonk gemeente Oirschot
  • Ivar van Putten, Boxtel
  • Femke van de Sande, Boxtel
  • Jop Schellekens, Liempde
  • Bram Scheutjens, Boxtel
  • Mia Smetsers, Oirschot
  • Nino Verheijen, Boxtel
  • Marijn Verkooijen, Oirschot
  • Annamaria Vorstenbosch, Boxtel
  • Tom de Wringer, Liempde
  • Denise van Zeeland, Liempde

Havo
Natuur en Techniek

  • Rick van Dal, Oirschot
  • Stan van Esch, Boxtel
  • Martijn van effen, Haaren
  • Kjeld Hermans, Boxtel
  • Stein van Kasteren, Esch
  • Domenique Kivits, Boxtel
  • Bob Kokke, Boxtel
  • Marijn Kuijpers, Boxtel
  • Bartje Kurstjens, Esch
  • Teun Martens, Sint-Oedenrode
  • Jesse van Roosmalen, Boxtel
  • Ramon Schellekens, Haaren
  • Kas Swinkels, Liempde
  • Thijs Verhagen, Boxtel
  • Pjotr van Weert, Liempde
  • Luc Zweegers, Best

Baanderherencollege
Basisberoepsgerichte leerweg
Metalektro

  • Bjorn Heerkens, Boxtel
  • Rick van Rulo, Liempde
  • Teun Wagemans, Esch

Basisberoepsgerichte leerweg
Verzorging Algemeen

  • Sarah Al-Jabori, Boxtel
  • Zion Becx, Boxtel
  • Romy van Beers, Schijndel
  • Iara Ferreira Queridinha, Boxtel
  • RoosvanGeffen, Helvoirt
  • Bionda Hubers, Sint-Oedenrode
  • Melissa Hurks, Boxtel
  • Demi Roovers, Boxtel
  • Mariam Said, Liempde
  • Jessica Vullings, Boxtel
  • Emel Yasar, Boxtel

Basisberoepsgerichte leerweg
Bouwtechniek

  • Luc van den Hoven, Udenhout
  • Alpha Mansaray, Oisterwijk
  • Mathijs van de Sande, Boxtel
  • Luuk Timmers, Boxtel
  • Rick van de Ven, Boxtel

Basisberoepsgerichte leerweg
Handel en Verkoop

  • Helmi Blankers, 's-Hertogenbosch
  • Salma Dahib, Boxtel
  • Avishay Gangapersad, Boxtel
  • Muhammed Günes, Boxtel
  • Mayke van Iersel, Helvoirt
  • Chaïmae Kissami, Boxtel
  • Walat Osman, Boxtel
  • Asmae Ouassaidi, Boxtel
  • Remco Rooijakkers, Geldrop
  • Ossama Shaheen, Boxtel
  • Luc Voets, Liempde

Gemengde leerweg
Metalektro

  • Stijn van Abeelen, Liempde
  • Giel Bosch, Liempde
  • Kas Bosker, Boxtel
  • Robin van den Dungen, Liempde
  • Bram Engelman, Boxtel
  • Tom van der Heijden, Liempde
  • Roel Koppen, Liempde
  • Daan van de Sande, Liempde
  • Joris van de Wiel, Haaren

Gemengde leerweg
Handel en Verkoop

  • Nils Hacken, Boxtel
  • Dirkje van den Hoeven,Boxtel
  • Janneke van de Loo, Boxtel

Gemengde leerweg
Verzorging algemeen

  • Melissa van den Brand, Boxtel
  • Lieke van Dijk, Boxtel
  • Melyssa Galuska, Boxtel
  • Amy Martinus, Boxtel
  • Isa Schellekens, Boxtel (Cum Laude)
  • Sharon Thomassen, Liempde
  • Quincy Timmermans, Boxtel
  • Lieke van der Linden, Liempde

Kaderberoepsgerichte leerweg
Bouwtechniek

  • Rowi van den Besselaar, Boxtel
  • Ludo Borgmans, Haaren
  • Ruben Jeuring, Boxtel
  • Tolga Yildiz, Boxtel

Kaderberoepsgerichte leerweg
Handel en Verkoop

  • Lobke van Amelsvoort, Boxtel
  • Niels Becx, Oisterwijk
  • Robin van Dam, Liempde
  • Joop van der Eerden, Liempde
  • Stac van Esch, Haaren
  • Xander den Haring, Boxtel
  • Denny Hoofs, Boxtel
  • Femke van Kuringe, Esch
  • Denise van Laarhoven, Liempde
  • Anouk van Puijenbroek, Haaren
  • Lise Roché, Liempde
  • Daniel Sannen, Boxtel
  • Cas Schellekens, Esch
  • Jinke Vermaire, Liempde
  • Manon Vriens, Boxtel
  • Aladin Zouitni, Boxtel

Kaderberoepsgerichte leerweg
Metaaltechniek

  • Stefan Megens, Boxtel

Kaderberoepsgerichte leerweg
Metalektro

  • Jarno van Beers, Haaren
  • Dirk Op 't Hoog, Haaren
  • Tjeerd van Kollenburg, Liempde
  • Luuk Panhuijzen, Oisterwijk
  • Jasper Slegers, Helvoirt
  • Jordi Steenbakkers, Boxtel
  • Stan Steenbakkers, Haaren
  • Roel van de Ven, Esch
  • Teun Witlox, Haaren (Cum Laude)

Kaderberoepsgerichte leerweg
Verzorging Algemeen

  • Sietse van Beeck, Boxtel
  • Sanne van Dijk, Liempde
  • Zhuliyana Georgieva, Boxtel
  • Sanne de Haan, Boxtel
  • Luna van Haandel, Boxtel
  • Nina van Hemmen, Schijndel
  • Lisa van den Hout, Boxtel
  • Magda Janowicz, Boxtel
  • Carlijn van Kemenade, Liempde
  • Britney Kersten, Boxtel
  • Daphne van der Kuij, Best
  • Nina Kuipers, Boxtel
  • Suzan van de Laar, Gemonde
  • Mijke van Lievenoogen, Boxtel
  • Dion van der Loo, Boxtel
  • Danique Meeuwsen, Esch
  • Kimvan derPasch, Boxtel
  • Tisem Rouadi, Boxtel
  • Romy Schaeken, Liempde
  • Anouk Schellekens, Boxtel
  • Brechtje Schoenmakers, Boxtel
  • Eva Seebregts, Boxtel
  • Lindsey Spanjaard, Boxtel
  • Juultje Verberne, Boxtel
  • Kim Verstijnen, Liempde
  • Melanie van Weert, Boxtel
  • Eke Zeldenrust, Esch

Leerwerktraject
Elektrotechniek

  • Stef van der Pasch, Boxtel
  • Joep Lavaleije, Boxtel

Theoretische leerweg
Economie

  • Lejli Alijeva, Boxtel
  • Hümeyra Atalay, Boxtel
  • Veerle Bevers, Liempde
  • Daan Boleij, Esch
  • Maartje Brands, Liempde
  • Mitchell van den Engel, Boxtel
  • Mike de Gelder, Boxtel
  • Romy Gordijn, Liempde
  • Brenda Hagemans, Boxtel
  • Felix Hazenberg, Boxtel
  • Bregje van der Heijden, Boxtel
  • Robin Heijkants, Boxtel
  • Renée van den Heuvel, Liempde
  • Isabel Hexspoor, Boxtel
  • Teun de Jong, Boxtel
  • Hanae Kasm, iBoxtel
  • Ilse van den Langenberg, Boxtel
  • Mirte van den Langenberg, Liempde
  • Gitte Lans, Boxtel
  • Miguel Matos Reurings, Boxtel
  • Frédérique van der Meijden, Boxtel
  • Maarte Meulendijk, Boxtel
  • Elja Nazaryan, Boxtel
  • Jorinde Paulissen, Boxtel
  • Sophie Prevoo, Boxtel
  • Ahmed Saïdi, Boxtel
  • Stef Schöningh, Esch
  • Tatum Smulders, Boxtel
  • Marieke van der Steen, Liempde
  • Carmen Steenbakkers, Boxtel
  • Mousab Suhooli, Boxtel
  • Marciano Theuns, Boxtel
  • Sam Verzijden, Boxtel
  • Marloes de Visser, Boxtel
  • Paulien Vos, Boxtel
  • Teun Welvaarts, Liempde
  • Evi Werker, Boxtel
  • Maaike Wijffels, Boxtel

Theoretische leerweg
Landbouw

  • Sjak Verdaasdonk,Haaren

Theoretische leerweg
Techniek

  • Tristan Ayob, Boxtel
  • Stan Bertens, Boxtel
  • Luke Boer, Haaren
  • Dirk-Jan Bunskoek, Boxtel
  • Stijn van Kasteren, Esch
  • Jessy Smulders, Boxtel

Theoretische leerweg
Zorg en Welzijn

  • Jenna Ackermans, Esch
  • Renate van Adrichem, Liempde
  • Bruni van den Biggelaar, Boxtel
  • Juul Cijffers, Boxtel
  • Dorothea Dankers, Boxtel
  • Shjalina Lentink, Boxtel
  • Melvin Merks, Boxtel
  • Manon Rooijendijk, Boxtel
  • Gitte Schalkx, Liempde
  • Joshua Singh, Boxtel
  • Maaike Smits, Boxtel
  • Bente Teulings, Boxtel

MBO (R.O.C. KW1C) entree niveau-1 diploma

  • Julie Pijnenburg, Boxtel
  • Dayvella Mathilda, Boxtel
  • Jessica Verbeucken, Boxtel
  • Deveny v/d Ven, Boxtel
  • Sanne Seebregts, Oisterwijk
  • Julia van Zandbeek, Schijndel
  • Mariska Voss, Best
  • Puck Berkhout, Best
  • Casandra Velema, Vught
  • Merlin Jeuring, Tilburg
  • Sanne Schelleken, Liempde
  • Binash Raja, Boxtel
  • Jos van Kasteren, Best
  • Serge Hurks, Boxtel
  • Daan Willems, Oisterwijk
  • David van Son, Boxtel
  • Jimmy v/d Brand, Helvoirt
  • Mustafa Hasan, Haaren
  • Mike Hoeze, Helvoirt
  • Ryan Gerrits, Sint-Michielsgestel

MBO (A.O.C. Helicon Boxtel-Den Bosch) entree niveau-1 diploma

  • Roy Leduc, Haaren
  • Noud Vos, Vught
  • Stan Stolwijk, Boxtel

Getuigschrift

  • Bryan Koorenhof, Boxtel
  • Diego Pagie, Boxtel
  • Gerard Lambooy, Boxtel
  • Iris Schepens, Gemonde
  • Jacco van Dijk, Vught
  • Melissa Steenbakkers, Boxtel

Van Maerlant, Den Bosch

  • Brian Rijkers, Boxtel

Kempenhorst College

Vmbo TGL

  • Emiel van Overbeek, Boxtel

Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel
Gymnasium

  • Max Michiels, Boxtel
  • Geert Schulpen, Boxtel
  • Rowin Versteeg, Boxtel
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=mooiboxtel.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=528,529" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=6037574&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=mooiboxtel.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=528,529" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
 
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=6037573&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=mooiboxtel.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=528,529" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>