Op de koffie bij....
Vandaag gaan we een kijkje nemen op de industriegroep en bij de receptie van Dagcentrum De Werf in Boxtel.
Ik maak kennis met een jongeman die al 5,5 jaar werkzaam is bij De Werf en het heel goed naar zijn zin heeft. Hij werkt zowel aan de receptie als in de industriegroep en vindt de afwisseling vooral heel leuk.
Op maandag en dinsdag werkt hij aan de receptie. Hij neemt dan onder andere de telefoon aan en doet tussendoor computer- en kopieerwerk. Dat vindt hij heel leuk om te doen omdat hij hier goed in is.
Ook heeft hij een zeer verantwoordelijke taken. Alle bezoekers moeten zich namelijk bij de receptie melden en worden geregistreerd. Dit is natuurlijk heel belangrijk in geval van calamiteiten.
Op donderdag en vrijdag werkt hij bij de industriegroep. Ook hier is de afwisseling groot omdat er enkele keer iets anders gedaan moet worden.
Het werk varieert van inpakwerkzaamheden wegen en aftellen. Er is elke keer wel weer een ander product dat ingepakt moet worden en dat maakt het ook zo leuk. Je bent elke keer met iets anders bezig. De industriegroep doet veel inpakwerkzaamheden voor verschilleden bedrijven uit binnen- en buitenland en biedt veel variatie voor de medewerkers.
Na mijn gezellige gesprek loop ik langs de receptie om me weer af te melden. Zo hoort het natuurlijk. De registratie is weer in orde….
In de volgende aflevering besteed mooiboxtel.nl aandacht aan de flexgroep van De Werf in Boxtel. Tot het volgende kopje……..