Bazaar Selissenwal voor 8ste maal
Op 12 juli 2009 organiseert Stichting Bazaar Selissenwal alweer de 8e editie van de Bazaar Selissenwal in park Molenwijk te Boxtel. Aanvang 11.00 uur, sluiting 18.30 uur. Toegang gratis!
Dit (multi)culturele festival is in de loop der jaren uitgegroeid tot een bijzonder sfeervol festijn met een uitstekende en opvallende programmering voor jong en oud. Centraal staat uiteraard de supergezellige en altijd druk bezochte bazaarmarkt. Daarnaast is er een fantastisch programma samengesteld rond het thema ‘Samen leven, samen doen!’ Door mee te doen aan allerlei spel- en sportieve activiteiten en aan aantrekkelijke workshops van, voor en door de verschillende bevolkingsgroepen kunnen bezoekers met elkaar in gesprek raken en samen actief zijn.
Het unieke karakter en de fantastische sfeer van de Bazaar worden niet alleen bepaald door de bijzondere programmering, maar ook door de prachtige, parkachtige locatie waar bezoekers kunnen genieten van allerhande acts en van een kleurrijk muziek- en dansprogramma op een groot podium. En op een ruim terras kunnen ze even bijkomen onder het genot van een drankje van de speciaal ter plekke ingerichte bar. Het is niet voor niets dat dit festival jaarlijks zo’n 4000 bezoekers trekt.
Er zijn optredens van bekende bands waaronder Kasba, Afrisinia en Engo, zanger Dirk Struycken, er is een verhalenverteller, een optreden van Brabants Bont. Je kunt verder genieten van streetdance, buikdansen, breakdance, theatervoorstellingen, graffiti art en niet te vergeten een modeshow van ontwerper Jamal Hajji. En je kunt meedoen met diverse hartstikke leuke workshops.
Het programma biedt allerlei activiteiten voor kinderen, tieners en jongeren, en presentaties en traditionele gerechten uit verschillende culturen. En dan is er natuurlijk de bazaarmarkt met ideële en commerciële kramen, de hergebruikmarkt en kindermarkt. Voor uitgebreide informatie over het programma, zie www.bazaarselissenwal.nl. De Bazaar Selissenwal 2009 wordt nóg leuker, die mag je zeker niet missen!