Veiling voor Serious Request bij Het GOED
Meer dan 10 miljoen moeders zijn geraakt door oorlog en staan alleen voor de zorg van hun gezin. 3FM en het Rode Kruis zetten zich elk jaar samen in om een stille ramp onder de aandacht te brengen. 3FM Serious Request 2011 vraagt aandacht voor moeders die geraakt zijn door oorlog- of conflictsituaties en focust zich op deze drijvende, maar zeer kwetsbare kracht van het gezin.
Het Rode Kruis helpt deze moeders met essentiële, primaire zaken als onderdak, medische hulp en noodhulpgoederen zoals voedsel, drinkwater, zeep en keukengerei. Maar ook met het verdienen van een eigen inkomen en het terugvinden van in de chaos vermiste familieleden. Het GOED draagt hier graag aan bij en roept iedereen op bij de winkels van Het GOED een bod uit te brengen op een product dat Het GOED aanbiedt. In alle 20 winkels wordt een product geveild.
Het GOED zet zich samen met gemeenten en partners in voor werkgelegenheid en meer hergebruik van goederen. In totaal werken ongeveer 700 medewerkers bij de winkels van Het GOED en het textielsorteercentrum. de trendy uitstraling, het ruime aanbod en de goede service bezoeken jaarlijks ruim 2 miljoen mensen de winkels van Het GOED.