Boxtelse sportkampioenen gehuldigd in De Rots
Algemeen BOXTEL – Zaterdagmiddag zijn de sportkampioenen uit Boxtel, Liempde en Lennisheuvel gehuldigd door de Boxtelse Sportraad. Dit gebeurde in gemeenschapshuis De Rots waar vanaf 13.30 alle kampioenen voorbij kwamen.Later in de middag werden de genomineerden bekend gemaakt. Nienke Langenhuizen is uitgeroepen tot sportpupil van het jaar. Lieke Bekkers is sportjunior bij de vrouwen geworden en Wout van de Sande sportjunior bij de mannen. Sportman van het jaar is Huub Coumans geworden en de titel sportvrouw van het jaar is voor Saskia van Heesch. Theo Oerlemans mag zich sportvrijwilliger van het jaar noemen.
Hieronder een opsomming van de Boxtelse kampioenen:
RKSV Boxtel:
- Mini’s F8, regiokampioen KNVB Zuid 1, seizoen 2011-2012
- E3, KNVB Zuid 1, najaarscompetitie 2011-2012, 4de klasse
- Mini’s 1, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2012-2013, regiokampioen poule 1
- E3, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2011-2012, 4de klasse
- E4, KNVB Zuid 1, najaars- en voorjaarscompetitie 2012-2013, 4de klasse
- F1, KNVB Zuid 1, najaarscompetitie 2012-2013, 2de klasse
- F3, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2012-2013, 4de klasse
- F5, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2012-2013, 4de klasse
- D3, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2012-2013, 5de klasse
- D2, KNVB Zuid 1, voorjaarscompetitie 2012-2013, 5de klasse
ODC:
- E10, KNVB Zuid 1, kampioen 2011-2012, 4de klasse
- F3, KNVB Zuid 1, kampioen 2011-2012, 3de klasse
- E3, KNVB Zuid 1, kampioen 2011-2012, 3de klasse
- E4, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 1ste klasse
- E2, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 2de klasse
- F3, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 1ste klasse
- E3, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 1ste klasse
- F8, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 3de klasse
- B1, KNVB Zuid 1, kampioen 2011-2012, 1ste klasse
- D3, KNVB Zuid 1, kampioen 2011-2012, 3de klasse
- D4, KNVB Zuid 1, kampioen 2012-2013, 5de klasse
DVG:
- E2, KNVB Zuid 2, kampioen 2012-2013, 2de klasse
- F6, KNVB Zuid 2, kampioen 2012-2013, 2de klasse
Taverbo:
- Taverbo-1, kampioen NTTB Noord-Oost, voorjaar 2013
- Taverbo-3, kampioen NTTB Zuid-West, voorjaar 2013, 3de klasse junioren
- Taverbo-4, kampioen NTTB Zuid-West, najaar 2012, aspiranten A3
MEP:
- JC1, kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- JC1, kampioen zaalhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- JC2, kampioen zaalhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- JD1, kampioen zaalhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- JD2, kampioen zaalhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- MB4, kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch
- E2, J6-tal kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch, 1e klasse B
- E2, M8-tal kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch, 1e klasse C
- E2, M6-tal kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch, 1e klasse B
- MF4, kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch, 1e klasse C
- MF6, kampioen veldhockey 2011-2012, regio ’s-Hertogenbosch, 1e klasse D
- D1 meisjes, kampioen veldhockey 2012-2013, regio ’s-Hertogenbosch, 2de klasse
- Dames1, kampioen veldhockey 2012-2013, 1ste klasse C
- B2, kampioen zaalhockey 2012-2013, regio ’s-Hertogenbosch
- MA3, kampioen veldhockey 2011-2012, regio ‘s-Hertogenbosch
HCB’92:
- Jeugd D, kampioen veldcompetitie 2011-2012
De Merletten:
- Jongens t/m 10 jaar, kampioen voorjaar 2013, KNLTB, 1ste klasse
-1e klasse oranje, poule 2004, voorjaarskampioen 2013 KNLTB
- Jongens t/m 17 jaar, kampioen voorjaar 2013, KNLTB, 2de klasse
Tabitta:
- Puck van Weert, Regiokampioen 2013 KNGU, meerkampfinale pupil 1
- Nienke Langenhuizen, Nederlands kampioen KNGU: Balk instap divisie 1, brug instap divisie 1, meerkamp instap divisie 1, sprong instap divisie 1 en vloer instap divisie 1. Nederlands kampioen meerkamp 2013 pupil 1
- Lieke van Hal, Nederlands kampioen KNGU 2013, meerkamp instap N1
- Madelief Hobbelen, Nederlands Kampioen KNGU 2012 EN 2013, vloer junior divisie 1. Regiokampioen 2013 meerkampfinale junior divisie 1
- Roos van Bommel, Regiokampioen 2013 KNGU Senior Divisie 2
Motorcross MC Oirschot:
- Kjell Verbruggen, kampioen zuid DMX, kleine wielen 65cc
De Dommelruiters:
- Luuk van de Sande, Brabants Indoor Kringkampioen 2013, klasse AB Dressuur
- Lieke Bekkers, Indoor kringkampioen 2011 DB Dressuur, Indoor kringkampioen 2011 BL1 Dressuur. Brabants Indoor Kampioen 2012 klassen DB en BL1 dressuur, outdoor kringkampioen 2012 klasse CM1/M2 dressuur en outdoor kringkampioen 2012 klasse D L2 dressuur
- Lisa Bekkers, Indoor kringkampioen 2011 klasse DE L2 en DM1 dressuur, outdoor kringkampioen 2012 klasse D M1 en D M2 dressuur, Brabants outdoor kampioen 2012 klasse D M1 dressuur, Indoor kringkampioen 2012 klasse D Z1 dressuur, Brabants Indoorkampioen 2013 klasse D M2 dressuur, indoor kringkampioen 2012 klasse D M2 dressuur
- Koen van de Sande, Indoor kringkampioen 2011 klasse AB L2 dressuur, outdoor kringkampioen 2012 klasse B M1/M2 dressuur, Brabants outdoorkampioen 2012 klasse B M1/M2 dressuur, indoor kringkampioen 2012 klasse C L1 dressuur, indoor kringkampioen 2013 klasse CB springen
- Daan van de Sande, Indoor kringkampioen 2011 klasse C M1/M2 dressuur, indoor kringkampioen 2011 klasse DM2 dressuur, indoor kringkampioen 2012 klasse CB springen, Brabants indoorkampioen 2012 klasse C M1/M2 dressuur, outdoor kringkampioen 2012 klasse C Z1/Z2 dressuur, indoor kringkampioen 2012 klasse DB dressuur
- Giel van de Laar, Indoor kringkampioen 2011 klasse DL1 dressuur
TS Dekker:
- Kaj Leijten, Nederlands Kampioen 2011, Taekwondo sparren, jeugd jongens C-klasse
- Sydney Roos, Nederlands Kampioen 2012, Taekwondo sparren, heren B-klasse
- Jolijn van Eijden, Nederlands Kampioen 2012, Taekwondo sparren, Dames A-klasse; kampioen Open Haaglanden 2012, dames A-klasse
Ali Tapia:
- Gabriëlle Coffa, Kampioen individueel senior tijdens Open Lille Frankrijk; kampioen Synchroon team tijdens Open Challenge Cup Tongeren België en Open Paris Technical
JRC:
Meisjes onder 16, kampioen rayon zuid, 2de klasse
Falkon Air:
Huub Coumans, Zuid-Nederlands kampioen schermvliegen en precisie, Nederlands kampioen individueel schermvliegen en precisie en Nederlands kampioen teams schermvliegen en precisie
JRC Ducks:
junioren 15-16, Nederlands kampioen NRB 2012 7-mans team, kampioen landelijke competitie Cup-B
BLOX:
-CMV 4.1, winter-lentekampioen 2011-2012, nevobo
-CMV 5.1, kampioen 2012-2013, nevobo
L’Union:
- Frans Kluijtmans, regiokampioen indoor, masters 2, 25 meter, 1 pijl
- Gerard van der Steen, regiokampioen indoor 2012, 18 meter klasse 2 recurve
- Britt Wilbers, regiokampioen indoor, dames junioren, 25 meter, 1 pijl
- Marchel Kluijtmans, regiokampioen indoor 2012, 18 meter klasse 2 recurve; regiokampioen indoor 2012, 25 meter klasse 2 recurve; regiokampioen indoor 2013, 18 meter klasse 2 recurve
- Jack Stamps, regiokampioen indoor 2012, 18 meter klasse 2 compound
- Pete Caston, regiokampioen indoor 2012, masters 4, 25 meter, 1 pijl
Defesa van de Mortel:
- Brian van de Brand, Nederlands Kampioen Wako Kickboxen, senioren tot 70kg; Kampioen 2012 EN 2013 Open Oss Taekyon toernooi klasse A senioren sparren tot 70kg; Kampioen 2012 Delft International, sparren klasse A senioren; Kampioen 2013 Open Zeeuwse senioren klasse A sparren, tuls en special technics.
Enkele foto’s treft u hier in ons fotoboek.