MooiBoxtel.nl zet Boxtel, Liempde en Lennisheuvel op de kaart.
    Zoeken
  Instellen als startpagina
 
 
 
U bevindt zich hier:  Nieuws  »  Bedrijfs nieuws  »  Hermans heeft zin in nieuwe uitdaging






In the picture
Hermans heeft zin in nieuwe uitdaging
Uitgegeven: 23 november 2011
BOXTEL - Bedrijfsleider Jos Hermans heeft zin in zijn nieuwe uitdaging, Argentijns restaurant Rancho Chico. Dinsdagavond opende hij, samen met Magdy Ayob, het nieuwe restaurant aan de Fellenoord. Tientallen genodigden waren aanwezig om Jos en Magdy succes te wensen met de start van hun nieuwe horecagelegenheid.

De gasten konden met eigen ogen zien dat er veel veranderd is aan het interieur binnen. Een complete metamorfose geeft het restaurant een Zuid-Amerikaanse uitstraling die natuurlijk prima past bij de Argentijnse keuken. Gasten konden al een voorproefje nemen en ervaren hoe de Argentijnse keuken smaakt.

Een ware buikdanseres vermaakte het aanwezige publiek. Zij kreeg diverse gasten zo ver om gezellig mee te dansen in de kleine knusse ruimte. Neem voor een indruk een kijkje in ons fotoboek.


Categorie Bedrijfs nieuws
Auteur Mark van der Pol - Mooiboxtel.nl

Social media
  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gesponsorde links:
 
 
 
MooiBoxtel.nl is een activiteit van MooiSites.nl
 
Redactie MooiBoxtel.nl
 
Mark van der Pol    
Nieuwe nieuwstraat 17 E info@mooiboxtel.nl
5283 CA Boxtel
 
T 0411842827
 
 
 
  Copyright © MooiBoxtel.nl  |  Disclaimer | Ontwikkeld door Drie-O