MooiBoxtel.nl zet Boxtel, Liempde en Lennisheuvel op de kaart.
    Zoeken
  Instellen als startpagina
 
 
 
U bevindt zich hier:  Nieuws  »  Algemeen nieuws  »  Oude reus breekt en verspert Clarissenstraat in Boxtel










In the picture

Twitter

Oude reus breekt en verspert Clarissenstraat in Boxtel

Uitgegeven: 01 mei 2012
BOXTEL - De Clarissenstraat in Boxtel is in de nacht van maandag op dinsdag ruim twee uur afgesloten geweest voor al het verkeer nadat een enorme tak van een oude esdoorn was afgebroken. Enkele fietsers fietsten vanaf de Markt richting de Bosscheweg toen zij ter hoogte van de apotheek een enorme geknal en gekraak hoorden.

“We dachten eerst dat het vuurwerk was, maar toen we omkeken zagen we die enorme tak afbreken. We hebben geluk gehad dat het niet een paar seconden eerder gebeurde want dan hadden we eronder gelegen”, aldus één van de twee passanten. De tak, met een enorme omvang, versperde de gehele straat en richtte aanzienlijke schade aan bij de overburen. Vanaf 0.15 tot 2.30 uur is de straat afgesloten geweest.

De politie liet enkele medewerkers van Openbare Werken van de gemeente Boxtel komen. Zij zijn bijna anderhalf uur bezig geweest om de ravage op te ruimen. Er waren twee grote containers nodig om de tak in stukken af te voeren. Het hekwerk van de overburen alsmede enkele bomen in de tuin liepen flinke schade op. De piketdienst heeft de stoep en de weg netjes schoongeveegd en tegen half drie kon de weg weer vrijgegeven worden.


Categorie Algemeen nieuws
Mooiboxtel.nl zet Boxtel, Liempde en Lennisheuvel op de kaart. Foto’s, nieuws, sport, actualiteiten, verenigingen, vacatures, bedrijven, evenementen, agenda, aanbiedingen en nog veel meer over, van en uit de Gemeente Boxtel.
Auteur Mark van der Pol - Mooiboxtel.nl

Social media
  


 
 
 
 
 
 
Gesponsorde links:
 
 
 
MooiBoxtel.nl is een activiteit van MooiSites.nl
 
Redactie MooiBoxtel.nl
 
Mark van der Pol    
Nieuwe nieuwstraat 17 info@mooiboxtel.nl
5283 CA Boxtel
 
T 0411842827
 
 
 
  Copyright © MooiBoxtel.nl  |  Disclaimer | Privacy en cookiebeleid | Ontwikkeld door Drie-O